preloader

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal Felsefemiz

Strateji bize göre, takip edilen yoldur. Bu yol, tüm operasyonel ve fonksiyonel hedeflerimiz ile vizyonumuzu ve misyonumuzu şekillendiren bir piramittir. Bu çatının altında tüm kararlarımızda stratejik hedeflerimizi ve kurumsal felsefemizi ön plana çıkarıyoruz.

En temel stratejik hedefimiz EMA SİSTEM ‘i bir Dünya markası yapmaktır. Güvenli ve sürdürülebilir büyüme ile tüm paydaşlarımızın verilerini koruyarak ihtiyaç taleplerini karşılamak en öncelikli hedeflerimizdendir. Tüm faaliyetlerimizde dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine göre hareket etmekteyiz. Kaliteden ödün vermeyerek, kişilere daha güvenli bir ortam tedarik etmek sureti ile iş hayatlarında kazançlı çıkmalarını sağlamak bizim için bir görev niteliğindedir. Tüm paydaşlarımızla iş ortaklığına dayanan güvenilir ilişkiler kurmak ve sürdürülebilir, karlı işlere imza atmayı böylelikle taahhütlerimizde kesintisiz bir hizmet sağlamayı hedeflerimiz arasında görüyoruz.

Bizim için faaliyet gösterdiğimiz her alanda belli standartlarda olmak vazgeçilmez bir unsurdur. Bu standartlar çerçevesinde her gün biraz daha iyiye doğru yol alıyoruz. Her nerede olursak olalım tüm paydaşlarımızla hukuk çerçevesinde ilişkiler kurarak hukuk kurallarına saygı gösteriyoruz. Karşılıklı güven esasıyla çalışanlarımıza en önemli paydaşlarımızdan biri şeklinde davranıyor, çalışanlarımız sayesinde EMA SİSTEM’ i gün ve gün büyütüyoruz. Çalışanlarımızın özgüvenlerini sağlamak, yetenek ve kalifikasyonlarını güçlendirmeyi de görev sayıyoruz. Tüketici ve müşterilerimizi de iş ortaklarımız olarak görüyor, onların çıkarlarını önemsiyoruz. Tüm ürün ve hizmetlerimizin kalitesi ve güvenirliği temel standartlarımız arasında yer almaktadır. Tedarikçilerimiz ve ticari ortaklarımızda aynı seviyede önemlidir. Onlarla ilişkilerimizde sürdürülebilir ve tutarlı adımlar atmaya özen gösteriyoruz. Toplumu da paydaşımız olarak algılıyor ve sosyal sorumluluğumuzun bilinci ile üretiyoruz. Çevre dostu ve yeşil yapımız sayesinde de bilinçli bir kurum olarak var gücümüzle çalışıyoruz.

philosophy-image